AMATORSKIE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR I CHOINKĘ ŚW. MIKOŁAJA

16 grudnia 2018 r. – 15:00 – 19:00

Zapraszamy wszystkich amatorów strzelectwa, jak również tych z Was, którzy z bronią mieli dotychczas styczność jedynie w filmach i grach komputerowych, na AMATORSKIE ZAWODY STRZELECKIE O CHOINKĘ I PUCHAR ŚW. MIKOŁAJA.

Jak na świąteczne strzelanie przystało, będzie wyjątkowo i choinkowo! Zwłaszcza, że głównym sponsorem zawodów zostało Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzej Krzysiak –
www.iglaki.agro.pl

KONKURENCJE DOROŚLI:

Pistolet GSG Firefly – kal. .22 LR – 10 strzałów, tarcza świąteczna
Pistolet Glock – kal. 9×19 mm – 10 strzałów, tarcza świąteczna

KONKURENCJE DZIECI:

Pistolet GSG Firefly – kal. .22 LR – 10 strzałów, tarcza świąteczna
Karabinek AR-15 z kolimatorem – kal. .22 LR – 10 strzałów, tarcza świąteczna

We wszystkich kategoriach przewidziane zostały puchary, jak również nagrody rzeczowe – CHOINKI 🙂 Szczegóły już wkrótce!

Obowiązuje opłata startowa w wysokości:
– DZIECI – 40,00 zł
– DOROŚLI – 60.00 zł

Zapisy prowadzimy telefonicznie pod numerem +48 501 508 567, lub w w dniu zawodów.

W czasie trwania zawodów będzie można pod okiem instruktora postrzelać z wybranych rodzajów broni: Pistolet Glock 17,19,21, TT, Karabin AKMS, i wiele innych.

5 myśli na temat “AMATORSKIE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR I CHOINKĘ ŚW. MIKOŁAJA

 1. Piotrek Odpowiedz

  Bardzo fajny pomysł na zawody. Brawo Panowie!!! Drugi raz byłem u Was, tym razem w liczniejszym składzie i drugi raz zaskoczyliście mnie swoim profesjonalizmem ale przede wszystkim fajnym podejściem do człowieka (z doświadczeniem czy też bez), „pedagogicznym” podejściem, spokojem i mega dużym entuzjazmem. Dzięki, że jesteście 🙂

  • Piotr Autor wpisuOdpowiedz

   Dziękujemy. Nazwa pewnie bardziej rozpoznawalna w Stanach, niż w Polsce, ale jesteśmy z nią związani 🙂 Czasami łatwiej powiedzieć strzelnica w Świdniku, niż użyć nazwy MOLON LABE (która przez wielu odczytywana jest błędnie jako „molon lejb”), jednak nie ustajemy w jej promocji. Kiedyś będzie znana, BARDZO ZNANA! Przynajmniej ze wszystkich sił, i najlepszej roboty jaką możemy wykonać, do tego dążymy. Zapraszamy!

   • Konrad | naming Odpowiedz

    Czy akurat w Stanach lepiej znają grekę – śmiem wątpić;) Niemniej z marketingowego punktu widzenia taka nazwa ma sens, gdyż zapewnia bardziej unikatowy charakter miejscu. Strzelnica Świdnik wyjaśnia o co chodzi, ale gdyby tylko była to „Strzelnica Świdnik” to mógłbym otworzyć obok drugą, nazwać ją tak samo i nikt nic mi nie zrobi, bo nazwa ta, jak „sklep Radom” nie ma żadnych cech szczególnych, charakterystycznych. Co innego Molon Labe.
    Będę w Lublinie, chętnie zajrzę;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *