18 maja 2024 r. (sobota)

medyczna majowka strzelecka

MEDYCZNA MAJÓWKA STRZELECKA

Serdecznie zapraszamy
w imieniu: Lubelskiej Izby Lekarskiej, Klubu Strzeleckiego FUN GUN i Strzelnicy MOLON LABE,
na kolejne spotkanie strzeleckie dla lekarzy i ich rodzin.

W dniu 18 maja 2024 roku, na terenie Strzelnicy Modliborzyce – Zarajec, odbędzie się impreza strzelecka obejmująca
PIKNIK STRZELECKI oraz ZAWODY STRZELECKIE Z OBSERWATOREM PZSS.

W części piknikowej, wszyscy chętni, niezależnie od wieku i umiejętności, będą mogli postrzelać z różnych rodzajów broni, pod czujną opieką szkoleniowców ze Strzelnicy MOLON LABE ze Świdnika. Dzieci będą miały możliwość strzelać z broni dostosowanej do wieku i postury. Organizatorzy udostępnią podczas Pikniku swój arsenał strzelecki w ramach “Koncertu Życzeń”. 

Przewidziane są dodatkowe atrakcje (samochody do jazd próbnych, catering, ognisko, strzelanie z broni historycznej).

Tego dnia odbędą się również zawody w konkurencjach statycznych i dynamicznych, z obserwatorem PZSS, wpisane do Kalendarza LZSS, zaliczane do przedłużenia licencji na rok 2025. Zawody, dla zawodników posiadających licencję PZSS, będą składać się z sześciu konkurencji: pistolet CZ, karabin CZ, Trap, strzelba dynamiczna, pistolet dynamiczny i karabin dynamiczny,. 

Sportowcy będą mieli okazję popisać się swoimi umiejętnościami przed rodziną oraz Koleżankami i Kolegami po fachu, albowiem do dyspozycji uczestników będzie dostępnych 5 osi strzeleckich, z profesjonalnym wyposażeniem i obsługą.

Zgłoszenia na Zawody, oraz do udział w pikniku przyjmuje Klub Strzelecki FUN GUN, który jest oficjalnym organizatorem Zawodów. Link do rejestracji, wymagający podania Nr PWZ, dostępny jest również na stronie stronie LIL

Na poprzednich spotkaniach strzelało ponad 100 osób – liczymy na Wasze uczestnictwo.

ZAPRASZAMY!