STRZELNICA

Nie istnieją żadne formalne ograniczenia wiekowe związane z korzystaniem z usług strzelnicy. Jak dotychczas nasz najmłodszy klient miał 4 lata :). Choć tak małe dzieci mogą mieć problem nie tylko ze zrozumieniem zasad strzelania, ale z samym hałasem. Jednak 7 i 8 latki z powodzeniem radzą sobie z przeznaczonymi dla nich modelami broni. Dla nich również mamy przygotowane specjalny PAKIET DLA NAJMŁODSZYCH.
Choć przypominamy, że mogą Oni uczestniczyć w niej jedynie w obecności opiekuna prawnego, lub za jego pisemna zgodą pod opieka innej osoby dorosłej.

Pełen cennik naszych usług znajduje się w zakładce CENNIK. Jeśli jest to jednak Twoja pierwsza wizyta u nas, to zapraszamy do wyboru jednego z oferowanych przez nas PAKIETÓW STRZELECKICH.

Jedynym w 100% pewnym sposobem umówienia się na wizytę na naszej strzelnicy jest kontakt telefoniczny pod numerem +48 501 508 567. Tylko ta forma kontaktu daje obu stronom możliwość ustalenia dogodnego terminu i godziny spotkania.

Pamiętaj proszę, że umówienie wizyty “z dnia na dzień” może nie być możliwe, zwłaszcza jeśli interesuje Cię spotkanie w weekend. Prosimy o kontakt z kilkudniowy wyprzedzeniem.  

Nie. Może poza tym, że Twój strój nie może krępować ruchów, i powinien zapewniać Ci komfort termiczny.

  • dowód osobisty, lub inny dokument tożsamości
  • voucher, jeśli jest on podstawą umówionego wcześniej spotkania (w formie papierowej lub elektronicznej)
  •  pozytywne nastawienie 😉

O całą resztę zadbamy my. Na czas wizyty otrzymasz od nas ochronę wzroku i słuchu, a wychodząc, na pamiątkę – swoją tarczę

Tak. Przyjmujemy płatności gotówką, większością kart płatniczych jak również BLIK‘iem.

60 do 90 minut. Tyle czasu potrzebujemy aby zrealizować większość naszych PAKIETÓW, jak również voucherów oferowanych przez naszych pośredników.

Tak. Jeśli chcesz aby ktoś towarzyszył Ci w Twojej wizycie u nas, nie ma problemu. Miejsca i ochronników powinno starczyć dla wszystkich. A może Ona/On też zapragnie przeżyć strzeleckie emocje… 

Tak. Realizując voucher zawsze możesz poprosić instruktora o dodatkowe strzały z broni którą obejmował Twój PAKIET. Zapłacisz dodatkowo jedynie za wystrzeloną amunicję zgodnie z naszym cennikiem.  

KLUB STRZELECKI FUN GUN

Nic prostszego! Wszystkie kroki, jakie musisz wykonać, jeśli podjąłeś już decyzję, opisaliśmy w tej zakładce – JAK ZOSTAĆ CZŁONKIEM KLUBU FUN GUN.