Klub Strzelecki FUN GUN został powołany do życia przez strzelców dla strzelców. Do członkostwa w stowarzyszeniu zapraszamy wszystkich chcących rozpocząć swoja przygodę ze strzelectwem sportowym, pneumatycznym, kulowym, statycznym i dynamicznym. Również tych z Was, którzy maja już za sobą strzeleckie doświadczenia i chcą w gronie podobnych sobie pasjonatów rozwijać je i zdobywać nowe umiejętności.

Od sierpnia 2019 r. FUN GUN jest nie tylko stowarzyszeniem o charakterze sportowym, ale również i kolekcjonerskim. Stąd jesteśmy również otwarci na wszystkich aktywnych licencjonowanych strzelców sportowych i kolekcjonerów, którzy z różnych powodów szukają alternatywy dla swojego obecnego Klubu.

Kto może zostać członkiem Klubu?

 • Pełnoletni obywatel RP, posiadający pełnię praw publicznych.
 • Obcokrajowiec posiadający miejsce stałego pobytu na terytorium RP.
 • Osoba niepełnoletnia za zgodą opiekunów prawnych. – WIĘCEJ INFORMACJI

Co daje członkostwo w Klubie?

                Jest dla większości osób jednym z pierwszych kroków jakie należy wykonać, aby spełnić wymogi ustawy w zakresie wydania pozwolenia na broń do celów sportowych lub kolekcjonerskich. Ponadto:

 • Możliwość nieodpłatnego uczestnictwa w treningach i szkoleniach prowadzonych przez Klub, które organizowane są cyklicznie, przynajmniej raz w tygodniu, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem.
 • Dostęp do wiedzy i informacji instruktorów prowadzących treningi i szkolenia.
 • Specjalne klubowe ceny za wstęp i amunicję na strzelnicy MOLON LABE, która jest siedzibą Klubu.
 • Zniżki na większość odpłatnych szkoleń, warsztatów i kursów organizowanych przez Centrum MOLON LABE.

Ile to kosztuje?

                Koszt członkostwa w Klubie sprowadza się do opłacenia wpisowego i regularnego opłacania składek członkowskich, zgodnie z uchwalonym przez Zarząd Regulaminem. W skrócie:

 • dla osób chcących uzyskać lub utrzymać status strzelca sportowego i kolekcjonera
  – jednorazowa opłata wpisowa – 600,00 zł
  – miesięczna składka członkowska – 80,00 zł (od dnia 01.05.2023 r.) – składki mogą być uiszczane miesięcznie, kwartalnie lub rocznie.  

          Ta forma członkostwa daje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w treningach. Jest przygotowaniem do egzaminu na patent strzelecki, a ten podstawą do uzyskania licencji zawodnika PZSS, czyli niezbędnym początkiem drogi do uzyskania pozwolenia na posiadanie broni do celów sportowych i/lub kolekcjonerskich. Jest to również opcja dla wszystkich obecnych posiadaczy licencji PZSS.

 • dla osób chcących uzyskać lub utrzymać status kolekcjonera broni
  – jednorazowa opłata wpisowa – 300,00 zł
  – roczna składka członkowska – 480,00 zł wyłącznie w formie wpłaty jednorazowej  

          To propozycja dla osób starających się o uzyskanie pozwolenia na posiadanie broni do celów kolekcjonerskich, lub chcących je utrzymać w przypadku zmiany Klubu. Daje możliwość korzystania ze strzelnicy i porad instruktorów zgodnie z cennikiem strzelnicy.

Jakie wymagania stawiamy członkom Klubu?

                W zasadzie nie ma ich wiele, niekaralność, dobry stan zdrowia, dobry humor, pozytywne nastawienie do Świata i ludzi. 

                Nie wymagamy określonej ilości obecności na treningach, czy zawodach, nikogo nie zmuszamy do rywalizacji i współzawodnictwa. Jeśli chcesz korzystać z możliwości jakie przed Tobą otwieramy, czekamy na Ciebie na każdym treningu, jeśli wolisz umawiać się z nami na zajęcia indywidualne, również jesteśmy do Twojej dyspozycji.  

Jak się zapisać?

 1. Należy dokonać wpłaty wpisowego i min. pierwszej składki członkowskiej, zgodnie z wybranym przez siebie wariantem członkostwa, na rachunek bankowy Klubu, wpisując w tytule przelewu – „imię nazwisko, wpisowe i składka członkowska”

Klub Strzelecki FUN GUN

aleja Lotników Polskich 9

21-040 Świdnik

Numer rachunku bankowego Klubu:

80 1090 2688 0000 0001 4348 3514

 1. Wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ on-line.

Po odnotowaniu wpłaty i zweryfikowaniu danych podanych przez Ciebie w wypełnionej deklaracji, utworzymy Twoje konto na stronie internetowej Klubu, dające Ci dostęp do pełnych jej zasobów, dostępnych jedynie po zalogowaniu. Jeśli wybierzesz opcję zakładającą status strzelca sportowego, dodamy Cię również do bazy członków PZSS, tak abyś mógł później aplikować o przystąpienie do egzaminu na patent strzelecki. Choć o tych i innych kwestiach będziemy mieli jeszcze dużo czasu, aby porozmawiać przy okazji spotkań na treningach.  

WYPEŁNIJ DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ

W razie pytań, lub wątpliwości, czekamy na Twój mail, lub kontakt telefoniczny.
Adam +48 500 467 169 

Piotr +48 533 357 753 
klub[at]fungun.com.pl