PISTOLET BOJOWY

Podstawowy kurs strzelania bojowego z broni krótkiej. Przeznaczony jest dla osób początkujących, wszystkich miłośników strzelania bojowego. Zarówno tych, którzy nie mieli wcześniej kontaktu z bronią jak również chcących podnieść swoje dotychczasowe umiejętności. Dlatego podstawowy kurs strzelania bojowego z broni krótkiej dedykowany jest także dla osób ubiegających o pozwolenie na broń lub pracę w agencji ochrony, policji, wojsku itd. Uczestnik kursu nie posiadający własnej broni otrzymuje pistolet, kaburę, ładownicę, zapasowy magazynek i 50 szt. amunicji 9×19 mm.

szkolenia pistoletowe Lublin Świdnik

Czas trwania szkolenia:
Ok. 180 minut
Miejsce realizacji:
Kursy PISTOLET BOJOWY realizowane są niezależnie od pory roku ponieważ odbywają się na krytej strzelnicy MOLON LABE mieszczącej się w Świdniku, przy alei Lotników Polskich 9. Ze względu na Państwa wygodę prosimy o wcześniejszą telefoniczną rezerwację terminu realizacji kursu.

Program szkolenia:

 1. Przygotowanie teoretyczne – bezpieczeństwo i cztery zasady celnego strzelania: postawa, chwyt broni, celowanie i ściąganie języka spustowego.
 2. Określenie przestrzeni roboczej.
 3. Przyjmowanie naturalnej postawy strzeleckiej.
 4. Budowanie i zrozumienie chwytu broni.
 5. Dobycie broni z kabury do chwytu jedno i dwuręcznego..
 6. Praca z ładownicą i magazynkami.
 7. Sposoby przeładowywania broni.
 8. Zrzut zamka.
 9. Intuicyjne wejście w cel.
 10. Praca na języku spustowym.
 11. Celowanie.
 12. Rozładowywanie i sprawdzanie broni.
 13. Nauka techniki sprawnego ładowania magazynka.
 14. Strzelanie:
 • jedno i dwuręczne,
 • na różnych odległościach,
 • szybkie – w ograniczeniu czasowym,
 • z wymianą magazynka.

Podstawowy kurs strzelania bojowego z broni krótkiej, nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania fizycznego lub teoretycznego. Jednak ze względu na wygodę, na zajęcia należy zabrać ubranie nie krępujące ruchów oraz posiadać pas do spodni.

Po ukończeniu szkolenia podobnie jak w przypadku kursu KARABINEK BOJOWY uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

CENA:
350,00 zł – broń i amunicja uczestnika szkolenia
400,00 zł – broń i amunicja organizatora